Ваш надійний автосервіс

ШВИДКО, ЯКІСНО, НАДІЙНО

VM - Shopping cart

 x 
Корзина пуста

Новини та Події

Умови роботи автосервісу у період карантину

Автосервіс в умовах карантину працює винятково за попереднім записом, автовласники повинні дотримуватись всіх необхідних правил і норм які передбаченні умовами карантину.

Акційні заходи на період карантину

УВАГА !!! Під час карантину наш автосервіс виконає ремонт і ТО автомобілей, які задіяні у допомозі населенню і екстреним службам зі знижкою 40%.

100% ЯКОСТІ

Ми гарантуємо якість наданих послуг.

Гарантійні зобов'язання на виконані роботи, запасні частини та комплектуючі, які були надані автосервісом і використані при виконанні робіт, регулюються згідно Наказу Мінінфраструктури України № 615 від 28.11.2014р. «Про затвердження Правил надання послуг з технічного обслуговування і ремонту колісних транспортних засобів»...

ЗАПИС НА АВТОСЕРВІС

1On-Line запис економе Ваш час, а надана Вами інформація допоможе нам вчасно та якісно підготувати все необхідне для діагностики або ремонту Вашего авто.

ДІАГНОСТУВАННЯ АВТОМОБІЛЯ

2Якісно та професійно проведемо комплексне діагностування вашего авто, швидко виявемо технічні несправності або помилки системи, та знайдемо рішення.

ТЕХНІЧНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ

3Надійно, швидко, якісно та гарантованно виконаємо технічне обслуговування або ремонт Вашого авто, ходова, двигун, паливна система, бортові системи та електроніка авто.

Акційні заходи на період карантину

УВАГА !!! Під час карантину наш автосервіс виконає ремонт і ТО автомобілей, які задіяні у допомозі населенню і екстреним службам зі знижкою 40%.

Знижка поширюється на роботи і послуги автосервісу, знижка на запчастини розглядається окремо та індивідуально

Як знайти АВТОСЕРВІС "НА ГАЗУ"

Автосервіс "НА Газу" заходиться у м. Київі, біля метро Академмістечко, по вулиці Академіка Кржижанівського № 4, бокс №5

+38 (098) 357-69-69    |   +38 (095) 481-44-55

This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.